Fila Chemicals

FILA CHEMICALS

Téměř 70 roků zkušeností , vysoký standard kvality ve vývoji a výrobě svých produktů, hluboké znalosti materiálů získaných letech práce a výzkumu v "na poli" výroby stavební chemie. To je charakteristika firmy  FILA, která se zabývá vývojem a výrobou stavební chemie pro obklady a dlažby.

 

FILA STAVEBNÍ CHEMIE NA LEŠTĚNÉ DLAŽBY

Měli byste vědět, že leštěné dlažby můžete koupit ve dvou základních provedeních, co se jejich opotřebení týče. Rozdíl tedy tkví v jejich otěruvzdornosti. 

Leštěná dlažba s velkou mírou opotřebení vyžaduje přibližně každé 2 roky údržbu. Díky velkému otěru se v ní otevřou póry a zanáší se do nich nečistoty. Takováto údržba pak spočívá v použití dvou přípravků. Jedním z příravků nejprve podlahu odmastíte. Druhým obnovíte povrchovou úpravu a vzniklé póry jím opět uzavřete. Tento typ dlažby je samozřejmě levnější. Je však nutné počítat s její pravidelnou údržbou. Koupíte-li si tento typ dlažby, pak výrobky od firmy FILA jsou velmi vhodnou volbou, k její údržbě. Nevyžadují žádné speciální pomůcky ani přístroje a práci s nimi zvládne každý. 

Leštěná dlažba s malou mírou opotřebení je vyráběna tak, aby míra opotřebení byla minimální (téměř žádná, vycházíme- li z běžného užívání). Její cena je vyšší. Pokud o nákupu takovéto dlažby uvažujete a měla by Vám sloužit dlouhodobě, tak Vám vyšší investici rozhodně doporučujeme. Nákup prostředků na obnovu levnější dlažby Vás v konečném výsledku může vyjít na mnohem větší cifru, než by se mohlo na první dojem zdát. 

 

  fila stavební chemie