Obklady a dlažby z přírodního kamene

Přírodní materiály v koupelně? Ano!

Moderní technologie dnes nabízí nespočetné množství umělých materiálů. Přesto přírodní materiály stále více nachází v koupelně své mnohostranné uplatnění. Obklady a dlažby z kamene přitahují pozornost svým elegantním a luxusním vzhledem, dlouhověkostí a odolností sobě vlastní.

Přírodní materiály se vyznačují originálním vzhledem. Každý kámen je jedinečný. Pro přírodní kámen je typická vysoká odolnost proti poškození, jedinečná struktura, rozmanitá barevnost. Další vlastností přírodního kamene je, že je velmi příjemný na dotyk. Na koupelny jsou pak často uplatněny pro obklady a dlažby přírodní materiály jako jsou žula, mramor, travertin, pískovec nebo břidlice. Koupelny v provedení přírodního kamene mají nezaměnitelný vzhled.

Přírodní kámen se dnes opracovává do vysokého lesku nebo pololesku a takto zpracovaný se používá ke zhotovení koupelnových desek. Stejně tak matné povrchy s jemnou strukturou, vytváří velmi zajímavý vzhled.

Udržování takovýchto povrchů není nijak složité nebo náročné. Materiály odpuzují vodu a proto stačí jejich pouhé opláchnutí. Nevhodné je naopak používat k čištění přírodního kamene jakékoliv chemické agresivní přípravky, které mohou přírodní kámen i přes jeho velkou odolnost poškodit. Chce-li majitel toho provedení koupelny tento materiál více opečovávat, tak je velmi vhodné provádět pravidelnou impregnaci přírodním olejem.

Z přírodního kamene dnes můžete mít :
- obklady a dlažby 
- výrobky přírodních materiálů pro interiéry a exteriéry( parapety, schodišťové stupně),
- pracovní kuchyňské desky 
- umyvadlové desky
- formátové dlažby, pásové a mozaikové dlažby 
- atypové prvky z přírodního kamene(vázy, květináče, atd.)

Přírodní kámen propůjčí Vaší koupelně nezaměnitelný a příjemný vzhled. Přírodní kamenné obklady dodají eleganci a prestiž Vaší koupelně. Houževnatost přírodního kamene v kombinaci s přírodní krásou z Vás učiní  majitele koupelny, který má úžasný styl a jedinečný charakter.