Obklady a dlažby

OBKLADY A DLAŽBY

Obklady a dlažby jsou nedílnou součástí Vašeho bydlení a to nejen v koupelnách, ale své využití bezesporu mají také v kuchyni, ve vstupních halách, na terasách, schodech atd. Obklady a dlažby nacházejí díky své variabillitě a možnostem řadu uplatnění. Jejich použití je pak vhodné (při zachování moderního vzhledu)  i pro ekonomicky úspornějšího zákazníka. Obklady a dlažby bývají zpravidla doplněny o vhodné spárovací hmoty. Vhodné je v některých případech využít i hydroizolace, která se dělá před samotnou pokládkou.

Obklady a dlažby vyrábí řada světových i českých výrobců. Patří mezi ně například APARICI, APAVISA, IMOLA, ARIOSTEA, CAESAR  a mnoho dalších. Tito a další výrobci jsou zárukou vysoké výrobní kvality v kombinaci tradičního a moderního designu. Materiály použité při výrobě (našich dodavatelů) podléhají velmi přísným normám a kontrolám.

Obklady a dlažby dnes různě doplňuje velká řada listel jejichž kombinováním získáváme řadu naprosto originálních vzhledů. Každá koupelna je tak jedinečná.

Správnému výběru je nutné věnovat čas. My Vám jej díky svým zkušenostem můžeme ušetřit.