Koupelnové studio PVK TRADE, Přerov

Vážený zákazníku!

Naše firma PVK TRADE s.r.o. je specializovaným dodavatelem vybavení koupelen a interiérů. Založena byla v roce 1995. Více než 18 let se zabýváme prodejem obkladů a dlažeb.

Nabízíme obklady italských a španělských výrobců. Stejně tak i obklady a dlažby tuzemské nebo polské výroby.V portfoliu máme i nabídku z přírodních materiálů, jako jsou žuly, mramory, pískovce a břidlice.

Dále se zabýváme prodejem sanitárního vybavení koupelen. Snažíme se nabízet zboží a výrobky renovovaných světových i domácích výrobců.V naší nabídce prezentujeme výrobky firem Hansgrohe, Grohe, Hüppe, Oras, Geberit, Laufen, Roca, Jika, Ravak a další. Naše koupelnové studio patří mezi certifikované prodejce LAUFEN BATHROOMS CENTER.

Stěžejním programem koupelnového studia PVK TRADE s.r.o. jsou realizace koupelen a bytových jader na klíč. Ve spolupráci se špičkovým výrobcem stavební chemie MAPEI, realizujeme nejenom koupelny a bytová jádra, ale i venkovní terasy, balkony, fontány a bazény.

Klademe důraz na kvalitu použitých materiálů a prováděnou práci. Rádi Vás seznámíme se současnými trendy v keramice i sanitě.

Ke každé realizované objednávce Vám vyhotovíme 3D návrhy koupelny zdarma!

Věříme, že si z naší nabídky sortimentu vyberete a budete spokojeni jak s kvalitou, tak i s cenou obkladů, dlažeb i ostatního nabízeného sortimentu v našem koupelnovém studiu PVK TRADE s.r.o.

Dovolte nám,abychom Vás pozvali k návštěvě našeho koupelnového studia v Přerově. Těší se na Vás kolektiv pracovníků firmy!